Čistící prostředky » Přípravky na kůži

Stassek - EQUIFIX - Mýdlo na sedla

Stassek - EQUIFIX - Mýdlo na sedla
Mýdlo na sedla * na kůži hladkou, hrubou, nubuk * vyčistí i silně znečištěnou kůži * propůjčí kůži úžasnou hebkost
Popularita Popularita
Výrobce Stassek DIVERSIT GmbH
Kód položky 011000025
Cena bez DPH 240,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 240,00 CZK
ks
  • Podrobný popis

Equifix - Mýdlo na sedla* na kůži hladkou, hrubou, nubuk


* vyčistí i silně znečištěnou kůži


* propůjčí kůži úžasnou hebkost* Jakmile si jednou na vlastní kůži zkusíte, jak se chodí v botách ošetřených mýdlem Equifix, nebudete se už chtít pocitu měkounké hebké kůže na svých nohou vzdát.

Vysoce účinné mýdlo na sedla Equifix se postará o důkladné vyčištění zašpiněné kůže. Jeho jemný, šetrný čisticí účinek je založen na obsahu látek čistě biologického původu. Účinné složky v mýdle Equifix pronikají hluboko do kapilární struktury kůže, a nepůsobí tedy pouze na povrchu. Zajišťují, aby byla kůže ihned po vyčištění krásně měkká a hebká # přitom se ale nevytahala. Equifix Mýdlo na sedla je samozřejmě vhodné pro veškeré kožené potřeby používané v jezdeckém sportu. I nové jezdecké boty díky němu rychle změknou a povolí a Vaše nohy přitom zůstanou ušetřeny bolesti.* Mýdlo je dále možné používat na jakékoli výrobky z hladké kůže nebo nubuku, které máte doma, tedy např. na boty, kožené bundy nebo nábytek z kůže.Návod na použití:


Mýdlo několikrát přetřete navlhčenou houbičkou, a s ní potom vyčistěte kůži. Vzniklou mýdlovou pěnu nechejte vstřebat a její zbytek po nějaké době otřete kouskem měkké látky. Takto odstraníte i sebehrubší nečistoty a kůže bude navíc úžasně měkká a sametově hebká. Před čištěním citlivé kůže si nejprve postup čištění vyzkoušejte na malém kousku na nepohledovém místě.

Tip: Ošetřujte kůže střídavě přípravky Equifix - Olej na kůže a Equifix - Balzám na kůže.

Na místa vyžadující čištění prostředky, které neobsahují tuky, (např. sedací části sedel nebo koženého nábytku) doporučujeme používat přípravek Equifix - Tinktura na kůže s trojím účinkem.

A pokud byste měli někdy opravdu hodně naspěch, pak je tím nejlepším řešením Equifix - Faulpelz!

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS