Repelenty, pasti na ovády

Sticky-trap Past exclusive (stojan, míč, 1.5l lepidlo)

Novinka
Sticky-trap Past exclusive (stojan, míč, 1.5l lepidlo)
Sticky-Trap Lepivá past Complete zajistí klid od ovádů vám, vašim koním či jiným zvířatům.
Popularita Popularita
Výrobce
Kód položky 0492005
Cena bez DPH 3 500,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 3 500,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Sticky-trap Past exclusive (stojan, míč, 1.5l lepidlo)


Sticky-Trap Lepivá past Complete zajistí klid od ovádů vám, vašim koním či jiným zvířatům. Se Sticky-Trap Lepivou pastí rychle, levně a jednoduše zatočíte s hmyzím trápením.

Tato lepivá past zachytí spolehlivě ovády všeho druhu, včetně ováda velkého, ováda hovězího, bzikavek a některé další druhy bodavého hmyzu. Bojuje proti ovádům přirozenou cestou, neobsahuje žádné pesticidy a její použití je bezpečné. Včely, čmeláci, motýli a další užiteční opylovači jsou vábeni vůní nektaru a jiných sladkých šťáv, naše past Sticky-Trap tak pro ně není absolutně atraktivní. Lepidlo je účinné po dobu 8-16 týdnů, je speciálně vyvinuto pro lapení malého hmyzu a pro lidi a zvířata je nezávadné. Přesto doporučujeme umístit Sticky-Trap Lepivou past Complete z jejich dosahu.

Sticky-Trap Lepivá past Complete je stabilní a bude Vám doručena včetně stojanu (ocelový rám), míče na ovády, štětcem a 1,5 litrovým balením Sticky-Trap Lepu na ovády.


Vaši koně a jiná zvířata Vám budou vděční!

Doporučujeme Sticky-Trap Lepivou past Complete použít na všech místech, kde je třeba vyřešit problém s ovády, jako jsou:

- Penziony, zahrádky na odlehlých/venkovských místech
- Jízdárny, výběhy, pastviny
- Farmy, chlévy
- Zoologické zahrady
- Kempy
- Plovárny a sportovní areály aj.


Jak Sticky-Trap Lepivá past Complete funguje?

Ovádi jsou hmyz, který potřebuje ke svému rozmnožování a kladení vajíček krev. Samička ováda vyhledává svou kořist s využitím své schopnosti vnímat infračervené záření a v průběhu svého letu hledá zdroje tepla. Vše, co je teplé a pohybuje se, pokládá za svou teplokrevnou kořist. Sosákem ostrým jako žiletka probodne pokožku a pije krev.

Jejich oblíbenou kořistí jsou lidé, koně a dobytek.

1.Součástí Sticky-Trap Lepivé pasti Complete je černý zavěšený míč, který se lehce pohybuje prouděním vzduchu. Je vyhříván slunečními paprsky.

2. Samička ováda jej pokládá za svou kořist a přistane něm.

3. Náš černý míč však na sobě má lepivou vrstvu speciálního lepidla, která ovádí samičku navždy chytí.

Lep na ovády je účinný pod dobu 8-16 týdnů a může být aplikován pomocí přiloženého štětce. Novou vrstvu lepidla jednoduše přetřete rovnou přes starou. Pokud budete chtít míč vyčistit, jde to dobře pomocí špachtle (tip: před čištěním vyválejte míč v písku). Přiložené 1,5 litrové balení lepidla postačí na až 6 aplikací na celou plochu míče. Ocelový rám Sticky-Trap Lepivé pasti Complete je galvanizován a může zůstat venku i přes zimu.
Pro prodloužení životnosti Sticky-Trap Lepivé pasti Complete ji doporučujeme skladovat na suchém místě a chránit před mrazem.